پرش به محتوا
یکی از دغدغه اساسی مشتریان نیاز به وجود یک مجموعه کامل بود که هم توانایی خدمات طراحی را داشته باشد و هم بقیه محصولات گرافیکی ( خدمات طراحی گرافیک ) شرکت و یا سازمانشان را بتواند کاملا مرتبط و ست طراحی کند با این کار همیشه هارمونی روند کارشان حفظ می شود و از همه مهمتر مبلغ بسیار زیادی صرفه جویی می شود چرا که تمامی طراحی ها همه یکجا انجام شده و در وقت و هزینه صرفه جویی می شود، ما در کانون تبلیغاتی نماد سعی کرده ایم که طراحانی با سلایق مختلف را را گرد هم آوریم تا بتوانیم تمامی نیاز های مشتریانمان را پاسخگو باشیم، در صورتی که شرکت و سازمانی تازه تاسیس هستید و یا به دنبال تحویلی در سیستم ظاهری اوراق گرافیکی و وب سایت خود هستید پیشنهاد می شود از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید.

مراحل سفارش طراحی گرافیک در کانون تبلیغاتی نماد در اصفهان:

1- انتخاب نوع محصول و مشاوره با طراحان ما
2- تعیین هزینه و پرداخت
3- طراحی گرافیک محصول و ارائه به مشتری جهت رفع ایرادات
4- تائید نهایی و تحویل کار
5- درصورت تمایل فایل لایه باز طراحی شده تحویل مشتری میگردد. 
به طور کلی گروه طراحی گرافیک نماد برای پردازش کارهای مشتریان  ابتدا ایدئولوژی شما توسط طراحان ما اتود زده می شود تا مطابق به سلیقه مخاطب و محتوای سازمانی شما همخوانی پیدا کند سپس ادیت های لازم انجام می شودمرحله بعدی اشکال زدایی است. اگر محتوا متنی است باید ویراستاری شود و اگر گرافیکی است باید تست رنگ برای چاپ گرفته شودمرحله آخر چاپ و اجرای کار است و محصول نهایی به مشتری گرانقدر ارائه می شود.

چرا شرکت تبلیغاتی نماد برای طراحی انتخاب کنیم؟

طراحی لوگو و نشانه

طراحی لوگو یکی از خدمات طراحی گرافیک اصلی ترین و مهمترین المان یک کسب و کار است در واقع کسب و کار شما باید توسط یک نشان شناخته شود و این شناخت باید به نحوی باشد که هر وقت مخاطب شما آن نشان را دید به یاد کسب کار شما بیوفتد، یک لوگوی خوب مشخصه های متعددی دارد که اصلی ترین این موارد: زیابیی، داشتن استعاره،به روز بودن و مرتبط بودن است، باید توجه شود با توجه به نوع رسمیت و خدمات دهبی سازمان شما چه رنگی و چه نوع ترسیمی انتخاب می شود.

طراحی کتاب، بروشور، کاتالوگ

گاها شرکت برای محصولاتی که ارائه می دهند و یا برای مراسم ها و نمایشگاه های پیش رو نیازمند طراحی بروشور و یا کاتالوگ و یا حتی کتاب هستند که این کار نیازمند طراحی هوشمندانه مرتبط و دقیق است. دسته های این بخش به دو صورت چاپی و اینتراکتیو قابل ارائه می باشد. کیفیت ارائه و زمان مناسب تحویل یکی از علل اصلی محبوبیت و استقبال کاربران ما بوده است.

طراحی کارت ویزت

کارت ویزیت حداقل المان مورد نیاز یک کسب و کار است،بعد از طراحی لوگوی کسب و کارتان دومین قدم داشتن یک کارت ویزیت است تا بتوانید کسب و کارتان را معرفی کنید،یک کارت ویزیت باید خصوصیاتی هم داشته باشد تا بتواند نقش گسترش کسب و کار شما را به خوبی انجام دهد.

طراحی ست اداری و سازمانی

ست اداری از دیگر خدمات طراحی گرافیک شامل پاکت نامه، سربرگ بزرگ و کوچک، طرح روی لیوان، لوح فشرده، پرچم رومیزی و پرچم تشریفات است، در صورتی که سفارش طراحی لوگو توسط شرکت طراحی نماد گرافیک انجام می شود ست اداری در اصلاح طرح های گرافیکی مسئول حفظ پرستیژ کاری شماست، یک کسب و کار باید یک ست اداری خاص مناسب شخصیت سازمانی خود داشته باشید.

تعرفه خدمات طراحی و چاپ کانون تبلیغاتی نماد

قیمت ها به صورت تقریبی محاسبه شده و طبق خدمات ما ، نظر مشتری و درخواست مشتری تغییر می کند.

$19

طراحی لوگو و نشانه

$49

طرای ست اداری

$99

طراحی کتاب، بروشور، کاتالوگ

با ما در تماس باشید

تلفن تماس

0913-127-1256

در باره ما

تبلیغات/ رسانه /برندینگ

آدرس ما

اصفهان ، خیابان آمادگاه