پرش به محتوا

خدمات نمایشگاهی و غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی اصفهان

شرکت تبلیغاتی نماد با سابقه‌ی برگزاری ده‌ها نمایشگاه‌ بین‌المللی، در راستای خلق فرصت‌ برای صاحبان صنایع فعالیت می‌نماید. مورد تائید نمایشگاه بین المللی اصفهان کانون تبلیغاتی نماد  با سابقه‌ی چندین دهه فعالیت در زمینه برگزاری و مدیریت نمایشگاه‌های بین‌المللی، علم و تجربه را در برنامه‌ریزی‌ها و امور اجرایی این شرکت بکار گرفته‌اند و نمایشگاه‌های نمانگر با سابقه طولانی و رشد بالای خود گواهی بر کیفیت خدمات و برنامه‌ریزی موثرتیم کانون تبلیغاتی نماد  هستند.
خلق فرصت‌های جدید برای صاحبان صنایع و تجارت شرکت در نمایشگاه ها

ارائه خدمات کانون آگهی تبلیغاتی نماد در نمایشگاه بین المللی اصفهان

طراحی و ساخت غرفه

دکوراسیون غرفه در جذب بازدیدکنندگان بسیار مؤثر است. یک غرفه سازی مناسب پیام نمایشگاهی شما را برجسته کرده و به حضور شما هویت می بخشد.

کانون تبلیغاتی نماد با سابقه طراحی و ساخت صدها غرفه نمایشگاهی خدمات غرفه سازی را با رویکردی هنری و فنی ارائه می‌نماید. خدمات ما از ابتدا تا انتهای حضور شما در نمایشگاه (اخذ غرفه، طراحی، ساخت، ارائه تجهیزات و…) را پوشش داده و حضور شما را در نمایشگاه تسهیل می نماید.  

ارائه مبلمان و تجهیزات غرفه

دکوراسیون غرفه در جذب بازدیدکنندگان بسیار مؤثر است. یک غرفه سازی مناسب پیام نمایشگاهی شما را برجسته کرده و به حضور شما هویت می بخشد.

کانون تبلیغاتی نماد با سابقه طراحی و ساخت صدها غرفه نمایشگاهی خدمات کرایه  تجهیزات  نمایشگاهی با رویکردی هنری و فنی ارائه می‌نماید. خدمات ما از ابتدا تا انتهای حضور شما در نمایشگاه ( ارائه تجهیزات مانند میز صندلی ،فریم و اسپیس نمایشگاهی  تجهیزات صدا و تصویر ، tv و…) را پوشش داده و حضور شما را در نمایشگاه تسهیل می نماید.  

طراحی گرافیک و چاپ

طرحی ، چاپ و کیفیت چاپ در جذب بازدیدکنندگان بسیار مؤثر است. یک غرفه سازی مناسب پیام نمایشگاهی شما را برجسته کرده و به حضور شما هویت می بخشد.

تیم اجرایی نماد جهت کلیه امور گرافیک و چاپ خدمات کاملی را بر اساس سفارش مخاطب ارائه می نماید.از جمله چاپ بنر ، استکر ، فلکسی و …) با بهترین چاپ ممکن و با هزین مناسب در کوتاهترین زمان به مشتریان نمایشگاهی ارئه می نماید .

 
 
 

تبلیغات محیطی و نمایشگاهی

تبلیغات در  جذب بازدیدکنندگان در نمایشگاه بسیار مؤثر است. یک تبلیغات مناسب پیام نمایشگاهی شما را برجسته کرده و به حضور شما هویت می بخشد.

کانون تبلیغاتی نماد با سابقه تبلیغات صدها برند ئر نمایشگاه بین المللی اصفهان  خدمات تبلیغاتی را با رویکردی جذب مشتری  ، هدف مند  و اثر بخش می‌نماید. خدمات تیم ما از ابتدا تا انتهای حضور شما در نمایشگاه (تبلیغات محیطی در نمایشگاه ، صدا ی نمایشگاه تبلیغات خلاقانه محیطی و…) را پوشش داده و حضور شما را در نمایشگاه تسهیل می نماید.  

عکاسی وفیلمبرداری از غرفه

دکوراسیون غرفه در جذب بازدیدکنندگان بسیار مؤثر است. یک غرفه سازی مناسب پیام نمایشگاهی شما را برجسته کرده و به حضور شما هویت می بخشد.

کانون تبلیغاتی نماد با سابقه طراحی و ساخت صدها غرفه نمایشگاهی خدمات غرفه سازی را با رویکردی هنری و فنی ارائه می‌نماید. خدمات نگاه سوم از ابتدا تا انتهای حضور شما در نمایشگاه (اخذ غرفه، طراحی، ساخت، ارائه تجهیزات و…) را پوشش داده و حضور شما را در نمایشگاه تسهیل می نماید.  

تامین پرسنل غرفه‌دار و مترجم

ارائه خدمات تامین پرسنل و مترجم درغرفه نمایشگاهی و در جذب بازدیدکنندگان بسیار مؤثر است. یک غرفه دار  باید از  مهارت فنون مذاکره و بازرایا بی در فضای نمایشگاهی تجربه مناسب داشته باشد که در غرفه نمایشگاهی شما را برجسته کرده و به حضور شما هویت  بخشد.

کانون تبلیغاتی نماد با سابقه  صدها غرفه نمایشگاهی خدمات ارئه تامین پرسنل غرفه دار را با رویکرد بازاریابی و فروش ارائه می‌نماید. خدمات تیم ما  از ابتدا تا انتهای حضور شما در نمایشگاه را پوشش داده و حضور شما را در نمایشگاه تسهیل می نماید.  

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

دادن هدایای تبلیغاتی  در نمایشگاه و جذب بازدیدکنندگان بسیار مؤثر است و درذهن مخاطب ماندگار می شود. یک هدیه خاص ومناسب پیام نمایشگاهی شما را برجسته کرده و به حضور شما هویت می بخشد.

کانون تبلیغاتی نماد با سابقه ارائه وتولید هدایای تبلیغاتی در اصفهان ونمایشگاهی به  غرفه داران نمایشگاهی  ارائه می‌نماید. هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص و باکیفیت باعث میشود که هویت برند شما برجسته تر به نظر برسد و تیم ما در این امر از ابتدا تا انتهای حضور شما در نمایشگاه باه دایای از جمله (بگ ، بسته بندی اختصاصی ، نمونه محصولات ماکتی ، خودکار، بادکنک ،تقویم و سررسید خاص و…) را پوشش داده و حضور شما را در نمایشگاه تسهیل می نماید.  

ارائه سالن همايش وتشریفات

یک نمایشگاه علاوه بر فرصت‌سازی تجاری، محلی برای یادگیری و نشر دانش تخصصی است. برای پربارتر شدن و ارتقای ارزش علمی هر نمایشگاه، در کنار آن همایش‌ها و کارگاه‌هایی برگزار می‌گردد که با استقبال گسترده‌ی صاحب‌نظران و متخصصان روبرو بوده است.

کانون تبلیغاتی نماد برای تسهیل امور همایش‌ها و کارگاه‌ها برای برگزار کنندگان این همایش‌ها بسته‌ی خدماتی کاملی در نظر گرفته است  که شامل (پذیرائی و بسته بندی با برند خود ، اسپانسر شدن  در نمایشگاه بین المللی خودرا چند برابر مطرح کنید .

 

مشاوره وآموزش وبرنامه ریزی

ارائه خدمات مشاوره و آموزش به مدیرت شرکت و همچنین پرسنل شرکت در برند سازی شرکت و جذب مخاطبان از اهمیت زیادی برخوردار است و شرکت های که برای بار اول در نمایشگاه حضور می یابند در اولویت میباشند .

کانون تبلیغاتی نماد با سابقه صدها غرفه در نمایشگاه خدمات مشاوره و آموزش به پرسنل شما را به عهده خواهد گرفت . وبا مشاوره که به شما  خواهد داد وبرنامه ریزی در هزینه و زمان و اثر بخشی بیشتر خدمات و محصولات شما در دیده شدن شما از ابتدا تا انتهای حضور شما در نمایشگاه  را پوشش داده و و حضور شما را در نمایشگاه تسهیل می نماید.  

با ما در تماس باشید

تلفن تماس

0913-127-1256

در باره ما

تبلیغات/ رسانه /برندینگ

آدرس ما

اصفهان ، خیابان آمادگاه